CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE SIGNUM

Rok 2020 przyniósł nam kolejne zmiany i poszerzenie naszej oferty. Nowością są CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE WŁÓKNINOWE pod naszą marką „SIGNUM”.

Mimo trudnego roku 2020 zdecydowaliśmy się na ruch w kierunku rozwoju po wnikliwej obserwacji rynku produktów wspomagających procesy produkcyjne oraz usługowe. Wybór nie był przypadkowy. Czyściwa przemysłowe to produkty cieszące się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoje bardzo uniwersalne zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu. Od drobnej produkcji warsztatowej do przemysłu korporacyjnego, tam wszędzie stosuje się czyściwa, które charakteryzują się wysoką wydajnością, nikłą pylnością i doskonałą jakością.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe SIGNUM to podstawowe wyposażenie zakładów produkcyjnych branż motoryzacyjnej, żywnościowej, poligraficznej, lotniczej, farmaceutycznej czy elektronicznej. Właściwy dobór czyściw zapewnia prowadzenie procesów produkcji i usług na najwyższym poziomie jakościowym, przy dbałości tak o surowce, wyroby, urządzenia jak i o środowisko naturalne. Stosowanie tzw. „szmatek” jako podstawowy element czyszczenia czy doczyszczania jest mało skuteczny, ale na co warto zwrócić uwagę – generujący ogromne ilości odpadów, które w obecnej sytuacji są niezwykle kosztowne (2-3 tys. zł za tonę). Kilogram czyściw wchłania nawet 6 kilogramów cieczy. Nasza firma korzystając z doświadczonych technologów z branży czyściw przemysłowych przygotowała dla Państwa czyściwa, które sprawdzają się w najcięższych warunkach produkcyjnych, czy warsztatowych. Czyściwa są produkowane pod Naszą marką „SIGNUM” przy ścisłej kontroli jakościowej i technologicznej. Warto podkreślić, iż czyściwa swoim parametrom odpowiadają produktom znanych marek takich jak TORK czy AVATEX przy cenie niższej nawet o 50%.

SIGNUM GLASS

Potrzebujecie Państwo doradztwa w sprawie doboru, zmiany stosowanych czyściw – pozostajemy do dyspozycji. Kontaktując się z nami otrzymacie Państwo katalog czyściw SIGNUM oraz cenniki poszczególnych produktów.

Macie Państwo problem z tradycyjnymi szmacianymi czyściwami – przekażemy Państwu nieodpłatnie próbki do sprawdzenia skuteczności działania. 

Kontakt z naszą osobą odpowiedzialną za Czyściwa SIGNUM:

Mariusz Pańczak

tel. +48 789170159

e-mail: mp.bhpprofes@interia.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

INFORMACJA

OFEROWANE PRODUKTY – CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE SĄ PRODUKOWANE W POLSKIEJ FABRYCE POD NASZĄ MARKĄ. SKŁAD CZYŚCIW ZALEŻNIE OD OFEROWANEGO PRODUKTU ZOSTAŁ DOBRANY POD KĄTEM OKREŚLONYCH PRAC.