Hafty i nadruki na odzież

Opis znakowania odzieży – haft (haft komputerowy), sitodruk, flex, flock, sublimacja

Firma BHPPROFES  posiada rozbudowany park maszynowy do zdobienia odzieży. U nas zamówisz własny nadruk oraz haft (haft komputerowy) na odzieży takiej jak koszulki t-shrit, koszule, polary, bluzy, czapki, pościele, ręczniki, oraz inne materiały. Wykonujmy zlecenia już od 1 sztuki. 

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, m.in w , Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie, Gdańsku i wielu innych.

Zapraszamy także do składania zamówień w naszym centrum BHP w Świdnicy przy ul. Westerplatte 54. Znajdziecie Państwo na miejscu wzory produktów. Nasze stany magazynowe pozwalają od razu rozpocząć realizację zlecenia. 

Charakterystyka znakowania odzieży:

 

Haft komputerowy

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Haft charakteryzuje się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie. Nasza oferta obejmuję wykonanie haftu do 15 kolorów. Wykorzystujemy najlepsze na rynku nici. W stałej ofercie mamy około 200 kolorów. Dla klienta dobieramy kolory z gamy ponad 800 dostępnych. Pasjonujemy się haftem komputerowym, dlatego też posiadamy stronę internetową naszego działu haftu www.hafty-24.pl. Zapraszamy do odwiedzenia strony i kontaktu z nami.

Jeszcze kilkanaście lat temu pojęcie haftu komputerowego wydawało się nam czymś nieosiągalnym. Teraz precyzyjne komputery sterują każdym ruchem hafciarek. Najnowsze technologie zapewniają ekskluzywny wyrób finalny.

Wykonujemy między innymi haft bezpośredni, naszywki , haft na wykrojach. Zlecenia wykonujemy na odzieży i tekstyliach dostarczonych lub z własnej oferty. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami wielu marek dzięki czemu możemy zaproponować szeroki asortyment produktów.

Na czym najczęściej wykonujemy haft:

  • T-shirt, polary, koszule, odzież robocza, softshell, kurtki
  • pościele dla hoteli, ręczniki, serwety, obrusy
  • dzianiny, materiały własne i powierzone przez klienta.

 

 Sitodruk

Najtańsza forma nadruku. Opłacalna dla większych nakładów (min. 30 szt). Każdy kolejny kolor w projekcie podnosi koszt wyrobu.
Nadruki sitodrukowe powstają przy pomocy specjalnych sit, w których wykorzystuje się przede wszystkim farby wodne. Cena nadruku zależy od ilości użytych kolorów w projekcie, od wielkości nadruku oraz od nakładu. 

Flex

Technika wgrzewania folii jednobarwnej na odzież. Duża trwałość. Niskie nakłady. Idealna na odzież typu kurtki, softshelle.

Flock

Technika wgrzewania folii jednobarwnej z meszkiem na odzież. Duża trwałość. Niskie nakłady. Idealna na odzież typu kurtki, softshelle. 

Sublimacja

Pełnokolorowy druk na jasnych materiałach poliestrowych (np. odzież sportowa). Brak kosztów przygotowania. Wysoka trwałość. Od pojedynczych egzemplarzy do wielotysięcznych nakładów.

Współpracujemy z największymi producentami odzieży takimi jak: ADLER, PROMOSTARS, JHK, FRUIT OF THE LOOM, STEDMAN,  –  jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę z odpowiednio dobranymi materiałami. Swoimi projektami zaspokoimy najbardziej wymagającego klienta. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Na zadane pytania najczęściej odpowiadamy tego samego dnia. Pierwsze wyceny jesteśmy w stanie przygotować od razu.