Hurtownia BHP

 

Hurtownia BHP – dystrybutor odzieży BHP, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej oraz wyposażenia ppoż.

Jako jedni z nielicznych w naszym regionie oferujemy kompleksowo wyposażenie BHP oraz PPOŻ dla zakładów przemysłowych, gastronomii, placówek medycznych, sklepów oraz sektora publicznego. Nasza hurtownia BHP to przede wszystkim doświadczony personel, niskie ceny i szeroki wybór artykułów bhp i ppoż. 

 

Dobór odzieży roboczej czy środków ochrony indywidualnej odbywa się zawsze po konsultacji z przedsiębiorcą, tak aby zastosowane rozwiązania stały się obowiązującymi standardami.

Na życzenie klienta prowadzimy audyty wyposażenia wraz z odpowiednim doborem sprzętu BHP. Proponujemy rozwiązania, które optymalizują koszty przy jednoczesnym zadowoleniu załogi. 

Rynek wyposażenia BHP jest bardzo szeroki, jednak nie wszyscy dostawcy, a szczególnie sprzedawcy są specjalistami w swojej branży. 15 letnie doświadczenie naszych specjalistów w branży BHP pozwala na wykonywanie zadań na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do naszej placówki w Świdnicy przy ul. Westerplatte 54. Znajdziesz u nas szeroki asortyment wyposażenia BHP i PPOŻ.

Jesteśmy partnerami handlowymi wielu znanych marek, takich jak: POLSTAR, 3M, PORTWEST, UVEX, REIS, PROMOSTARS, JHK, DEMAR, DELTA PLUS, PROTEKT, GAZTECH, TDC i wielu innych. 

Dla stałych odbiorców mamy system rabatowy w naszej hurtowni – im dłużej z nami jesteś tym lepsze masz ceny. 

Specjalistyczne rękawice, odpowiedni dobór odzieży i obuwia, środki ochrony dobrane do rodzaju i sposobu wykonywania pracy to dla nas nie problem. Z naszych usług korzysta ponad dwa tysiące przedsiębiorców oraz osoby prywatne. 

Na życzenie klienta prowadzimy magazyn BHP w stosowanie dobraną odzież, obuwie oraz środki ochrony indywidualnej wraz z prowadzeniem kartotek pracowników. 

Zapraszamy do współpracy.

 

Rękawice ochronne

Obuwie robocze

Odzież robocza

Ochrona oczu i twarzy

 Odzież medyczna

Odzież gastronomiczna

Odzież HACCP

 Ochrona dróg oddechowych

       

Ochrona głowy 

 Ochrona przed upadkiem z wysokości

 Ochrona słuchu

 Odzież jednorazowa

   

 Tablice i znaki BHP i PPOŻ

 Apteczki

 Gaśnice

Hydranty 

Hurtownia BHP:

Łukasz Kowalski

tel. +48 721411570

biuro.bhpprofes@interia.pl